Czy Łódź ma szansę na złotą dekadę rozwoju?
Wiceprezydent Ireneusz Jabłoński w Łódzkim Salonie Gospodarczym

18 maja o godzinie 16.00 wiceprezydent Łodzi Ireneusz Jabłoński odwiedzi Łódzki Salon Gospodarczy.

Tym razem Salon odbędzie się w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości, w nowych zrewitalizowanych wnętrzach typowej łódzkiej fabryki, w której łódzcy przemysłowcy Kaiser i Silberberg prowadzili mechaniczną tkalnię, a po 1925 roku, kiedy posiadłość odkupił od nich Abram Ostrowski, funkcjonowała drukarnia i skład papieru.

Współorganizatorami spotkania są Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego i Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Temat spotkania: „Czy Łódź ma szansę na złotą dekadę rozwoju?” pozwoli odnieść się wiceprezydentowi Jabłońskiemu do sytuacji bieżącej oraz przyszłości regionu łódzkiego, kładąc nacisk na najbliższe dziesięciolecie. Po wystąpieniu Wiceprezydenta planowana jest tura pytań oraz odpowiedzi na tematy, które najbardziej interesować będą zaproszonych gości.

Łódzki Salon Gospodarczy- autorski projekt Bożeny Ziemniewicz, prowadzony w ramach działalności Stowarzyszenia Lifelong Learning – gościł już wielu znamienitych gości, wśród których byli parlamentarzyści, ekonomiści praktycy i teoretycy czy światowej sławy naukowcy.

Partnerami Salonu są organizacje zrzeszające praktyków i teoretyków biznesu: Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Klub 500-Łódź, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Stowarzyszenie Absolwentów Łódzkiego Ekonomicznego i Socjologicznego Ośrodka Akademickiego oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Przedsięwzięcie jest znakomitym przykładem współpracy świata nauki i świata biznesu, która jest warunkiem pomyślnej absorpcji funduszy unijnych w obecnym okresie programowania.

Serdecznie zapraszam,
Bożena Ziemniewicz

 Untitled-1

Uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia od organizatora na adres email podany podczas rejestracji za pośrednictwem poniższego formularza.

Formularz rejestracji:

[qcf id=”wydarzenie”]

Spotkanie odbędzie się: