Łódzki Salon Gospodarczy i Poniedziałki na Łąkowej

zapraszają serdecznie na spotkanie zatytułowane:

„Jak pomóc Łodzi? – Jak stworzyć szansę dla rozwoju Łodzi?”

W czasie spotkania odbędzie się dyskusja panelowa, do udziału w której zaprosimy również publiczność. Rozpoczniemy nią debatę nad przyszłością Łodzi i odbudową jej świetności, czemu służyć ma Projekt EXPO 2022.

Dyskusję poprowadzi Bożena Ziemniewicz, prezes Łódzkiego Salonu Gospodarczego, członek zarządu Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Spotkanie odbędzie się 7 marca 2016 roku w godzinach 10.00 -12.30 w siedzibie Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi przy ul. Łąkowej 11 w sali imienia Profesora Jakuba Wujka.

Wśród panelistów znajdą się między innymi prof. Maciej Zalewski, Mieczysław Michalski – Inicjator i realizator największego komercyjnego projektu w Łodzi – MANUFAKTURA, Jadwiga Kaczorowska –

Prezes Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi, prof. Tadeusz Markowski z Wydziału Zarządzania UŁ, Przewodniczący Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN. Czekamy na potwierdzenia kolejnych paneli stów.

Serdecznie zapraszam,
Bożena Ziemniewicz
Prezes Stowarzyszenia „Lifelong Learning”

Uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia od organizatora na adres email podany podczas rejestracji za pośrednictwem poniższego formularza.

Formularz rejestracji:

[qcf id=”wydarzenie”]

Spotkanie odbędzie się: