ŁÓDZKI SALON GOSPODARCZY

wraz z Partnerami

partnerzy

zaprasza na spotkanie zatytułowane

Łódź – jaka jest, jakiej chcemy: wizerunek naszego Miasta

 

Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2014 r. o godzinie 16.00

w łódzkim Oddziale Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ul. Wólczańskiej 51, sala nr 7 (I piętro). Prosimy rejestrować się za pośrednictwem serwisu www.lodzkisalongospodarczy.pl

Naszymi Gośćmi będą:

Ryszard Bonisławski, Senator RP

Marek Cieślak, Wiceprezydent Łodzi

Marek Janiak, Architekt Miasta

Spotkanie moderować będzie Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Łodzi Pani prof. dr hab. Małgorzata Burchard Dziubińska. Podzieli się również z uczestnikami spotkania uwagami i refleksjami z niedawnych Konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego 2020+.

 

Każdy z nas ma obraz Łodzi sprzed lat, widzi ją teraz i ma swoją wizję Miasta za lat kilka. Jaka ona jest? Co dzieje się z Łodzią obecnie? Czy jesteśmy świadkami odrodzenia Łodzi? Czy zdołamy ocalić nasze Miasto przez marginalizacją? W jakim kierunku powinny iść przemiany? Czego oczekują przedsiębiorcy? Jak mogą przyczynić się do realizacji planów i zamierzeń?

O tym wszystkim porozmawiamy na naszym kolejnym spotkaniu.

Pamiętaj!

Twój głos się liczy!

ZABIERZ  GŁOS  W  WAŻNEJ  SPRAWIE !

                                                                                                                                        

UWAGA! Wybór sali na spotkanie zależeć będzie od ilości osób zainteresowanych udziałem, dlatego prosimy o rejestrację za pośrednictwem poniższego formularza:

[qcf id=”wydarzenie”]